Трагічні випадки трапилися у Бучанському та Обухівському районах. 

Так о 14:41 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу в с. Германівка, садове товариство «Вікторія», де по прибуттю першого підрозділу було виявлено тіло громадянина 1948 року народження. Пожежу було ліквідовано о 19:45 силами 10 чоловік особового складу та за допомогою 3 одиниць техніки.

Вже о 16:35 до оперативно-диспетчерської служби Бучанського району надійшло повідомлення про пожежу у с. Берестняка по вул. Майданівська Бородянської територіальної громади.

По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що вогнем охоплена будівля приватного гаража та господарських приміщень під однією покрівлею. На місці пожежі рятувальниками виявлено тіло загиблої громадянки 1939 року народження, а також травмовану жінку 1980 року народження, яка відмовилася від госпіталізації. Пожежу було ліквідовано о 18:10. На ліквідацію події залучались дві одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.

Шановні громадяни! Неухильно дотримуйтеся правил пожежної безпеки, особливо в зимовий період під час обігріву власних помешкань. Дбайте про власну безпеку та безпеку оточуючих, у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101.

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ПОЖСОЮЗ пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник