Вогнегасники являються важливої складової системи пожежної безпеки будь-якої будівлі або споруди. Вони дозволяють швидко, безпечно і ефективно подавити виниклі вогнища горіння на самих ранніх стадіях і не вимагають від експлуатуючої сторони наявності спеціальних навичок і знань. Місця зберігання і розташування вогнегасників в приміщенні регламентуються Правилами пожежної безпеки України.

 

Згідно діючих правил вони повинні розташовуватися в помітних місцях, відкритих для доступу, і в місцях можливого виникнення вогнищ загоряння або задимлення в житлових, промислових, офісних, складських і торгово-розважальних будівлях і спорудах. Вогнегасники не повинні заважати евакуації персоналу, мешканців або відвідувачів при виникненні екстрених ситуацій і перешкоджати повному відкриттю дверей і віконних отворів. Вони мають бути розташовані на стінах з використанням кріплень або на підлозі на спеціальних підставках, у вертикальному положенні, на висоті не більше 150 см від підлоги, в місцях, захищених від дії прямих сонячних променів, теплового випромінювання від працюючого промислового, опалювального і нагрівального обладнання.

 

Тип кріплення і спосіб установки вогнегасника

Спосіб кріплення вогнегасника визначається індивідуально, виходячи з його типу, ваги і характеру поверхні стіни. Якщо стіна зроблена з цегли або бетону і здатна витримати його вагу - використовуються спеціальні засоби для кріплення. Якщо матеріал стіни не дозволяє закріпити вогнегасники на її поверхні, наприклад, в разі стінових поверхонь з гіпсокартону, використовуються підлогові підставки.

 

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує приватним і корпоративним клієнтам з України підставки та кріплення для вогнегасників в широкому асортименті. Він включає в себе підлогові підставки з металу і гуми, настінні і транспортні кронштейни для порошкових і газових вогнегасників.

Підлогові металеві підставки використовуються для зберігання порошкових вогнегасників вагою від трьох, до двадцяти кілограм. Вони виготовляються з листа товщиною в один міліметр і мають на своїй поверхні спеціальні позначення. Підставки з гуми виготовляються з внутрішньою поверхнею чашеобразной форми і використовуються для зберігання газових (вуглекислотних) вогнегасників.

 

Настінні і транспортні кріплення виготовлені з металу або пластику і призначені для зберігання і транспортування вогнегасників різних марок і типів. Металеві кронштейни пофарбовані в червоний колір порошковою фарбою і відповідають всім вимогам пожежної безпеки України.

Для замовлення підставки або кріплення вам необхідно звернеться в Центр пожежної безпеки Євросервіс – наші фахівці допоможуть вам вибрати конкретний тип кріплення виходячи з технічних параметрів вашого протипожежного устаткування. Широкий асортимент і гнучка цінова політика дозволяє нам формувати унікальну пропозицію для будь-якого об'єкту нерухомості або транспортного засобу.