25-го квітня о 21:33 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Українській Центрально-Міського району міста Кривий Ріг.

За викликом направлені відділення 10-ої та 11-ої державних пожежно-рятувальних частин 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю до місця, рятувальники встановили, що горить дах двоповерхової будівлі, що не експлуатується, та два дерев’яних гаража, які розташовані поруч із нею. Загальна площа займання склала 100 м².

Пожежу локалізовано о 21:52 та ліквідовано о 22:22.

До ліквідації займання залучено 13 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Джерело: dp.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник