17-го грудня о 22:24 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватного сектору за адресою: вулиця Кондукторська, Центрально-Міський район, місто Кривий Ріг.

За повідомленням негайно направлено чергові відділення 10-ої та 11-ої державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

На момент прибуття вогнеборців до місця виклику встановлено, що вогонь повністю охопив дах одноповерхового будинку, а також дах неподалік розташованої літньої кухні.

Вогнем знищено дах приватного житлового будинку та літньої кухні, пошкоджено — конструкції будинку, домашнє майно всередині. Загальна площа пожежі становить 250 м².

Під час ліквідації пожежі загиблих та постраждалих немає.

Пожежу локалізовано о 23:01 та ліквідовано о 23:49.

До ліквідації пожежі залучено 10 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Джерело: dp.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник