30 серпня о 20:08 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у кіоску, розташованого на вулиці Магістральній Довгинцівського району міста Кривий Ріг.

До місця виклику направлено чергові відділення 14 та 26 державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Прибувши за повідомленням співробітники ДСНС встановили, що пожежа виникла в окремо розташованому металевому кіоску з продажу овочів та фруктів.  

Вогнем пошкоджено кондиціонер, холодильник та дерев’яний стіл на площі 2 м².

Загиблих та постраждалих немає.

О 20:23 пожежу локалізовано та о 20:34 ліквідовано.

До ліквідації пожежі залучено 9 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Джерело: dp.dsns.gov.ua

Читати новини про надзвичайні події, на нашому Telegram каналі.

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник