17 березня о 10:54 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу приватного будинку по пров. Аджамський м. Кропивницький, де проживає багатодітна родина з чотирма дітьми.

На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу горіло перекриття даху на площі 20 м² та речі домашнього вжитку на площі 40 м².

Під час гасіння пожежі рятувальники виявили тіло дівчинки 2016 р.н. Травмовано 17-річну дівчину, яку госпіталізовано до дитячої обласної лікарні, діагноз встановлюється.

Об 11:18 пожежу було локалізовано та о 13:15 – ліквідовано.

До гасіння пожежі залучались 18 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький.

Причину пожежі та обставини загибелі дитини встановлюють фахівці.

Джерело: Прес-служба У ДСНС в області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник