26 липня о 02:39 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Харківська область, м. Куп’янськ, вул. Студентська 5.

До місця пожежі негайно було направлено 2 відділення 44-ї ДПРЧ м. Куп’янськ. По прибуттю рятувальників стало відомо, що в торгівельному павільйоні дитячих іграшок «Мальвіна» горять дитячі речі та простінок з пінопласту на загальній площею 10 м². Людей всередині палаючої споруди не було. На гасіння пожежі було подано два пожежних ствола.

О 02:50 пожежу було локалізованою, а о 03:25 повністю ліквідовано. Завдяки оперативним діям рятувальників площа пожежі не збільшилась і вогонь не перекинувся на сусідні конструкції павільйону.

Причина виникнення загоряння та збитки, нанесені вогнем, наразі встановлюються.

Джерело: ГУ ДСНС України у Харківській області

Читати новини про надзвичайні події, на нашому Telegram каналі.

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник