14 грудня о 07:25 за спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу автомобіля Toyota Prius 2012 року випуску на проспекті Героїв України м. Миколаєва. Йшлося про те, що під час руху, в салоні транспортного засобу, з-під панелі пішов дим, а потім розпочалось відкрите горіння. Водій припаркував автомобіль поблизу зупинки Млинна.

На місце прибуло відділення 1 державної пожежно-рятувальної частини та чергова зміна оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

О 07:33 пожежу локалізували та о 07:40 ліквідували на площі 2 м²., за допомогою генератора піни середньої кратності, її причина встановлюється.

До гасіння залучалось 2 одиниці техніки та 8 осіб.

Джерело: ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник