29 грудня до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на одному із об’єктів по Каботажному узвозі м. Миколаєва.

Повідомлення про займання зовнішнього транспортувального конвеєра на підприємстві на спецлінію 101 надійшло о 17:52. За підвищеним номером виклику направлено чергові караули 1, 2, 3, 4 державних пожежно-рятувальних частин та чергову зміну оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

О 19:20 пожежу на зерновому терміналі площею 500 м² локалізовано, о 20:50 ліквідовано.

За попередніми даними, її спричинило коротке замикання електропроводки.

Дії особового складу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спрямовувались на гасіння вогню та захист куполів для зберігання зерна.

Загалом від ДСНС залучалось 13 одиниць техніки та 61 особа.

Від підприємства працювало 4 буксири, автоцистерна, трактор із бочкою та 30 працівників об'єкту.

Жертв та постраждалих немає. Збитки встановлюються. Завдяки злагодженим та оперативним діям особового складу та працівників підприємства вдалося не допустити розповсюдження полум'я на більшу площу та ліквідувати пожежу.

Джерело: ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник