20 травня о 7:32 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на території підприємства на вул. Індустріальній м. Миколаєва.

За підвищеним номером виклику на місце направлені відділення 2, 3, 4, 5 державних пожежно-рятувальних частин, чергову зміну оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

По прибуттю з'ясувалось, що сталась розгерметизація цистерни з дизельним паливом (V-200 м³.), з подальшим його розливом. Створилася загроза розповсюдження вогню на інші ємності. Злагодженим діями вогнеборці запобігли розповсюдження вогню на них та загасили вогонь в найкоротший термін.

О 07:59 пожежу локалізовано та о 08:18 ліквідовано на площі 100 м².

Загалом від ДСНС залучалось 45 осіб та 10 одиниць техніки.

Постраждалих немає.

Ймовірна причина пожежі - порушення технологічного регламенту під час перекачування ПММ.

Джерело: ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник