14 вересня о 13:54 на екстрений номер 101 надійшло повідомлення про те, що у Миколаївському районі на території Мішково-Погорілівської територіальної громади в межах с. Святомиколаївка горить суха трава на відкритій території.

На виклик прибули вогнеборці та з`ясувалось, що палає  стерня, суха трава, чагарники, сміття та очерет на орієнтовній площі 4,9 га.

Наразі працюють відділення 16, 1, 3 державних пожежно-рятувальних частин 2 ДПРЗ, чергова зміна оперативно-координаційного центру, залучено водовозку аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області та екскаватор місцевих фермерів.

Здійснюються моніторинг ситуації за допомогою квадрокоптера.

Загалом залучено 5 одиниць техніки та 20 співробітників ДСНС. Сили спрямовано на запобігання розповсюдженню вогню на хвойні лісові насадження.

О 15:27 пожежу локалізовано, ліквідація триває.

Джерело: mk.dsns.gov.ua

Читати новини про надзвичайні події, на нашому Telegram каналі.

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник