30 липня о 14:20 за екстреним номером 101 сповістили про пожежу на території фермерського господарства поблизу с. Луканівка Кривоозерської селищної територіальної громади Первомайського району.

На виклик направлено чергові відділення 18, а також, 13 державних пожежно-рятувальних частин 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. По прибуттю, а це 12 кілометрів до місця пожежі, встановлено, що горять грубі корма (приблизно 400 тонн) на орієнтовній площі 1 000 м².

О 15:20 пожежу локалізовано, наразі триває ліквідація.

Від ДСНС працюють 15 осіб та 3 одиниці техніки.

Додатково здійснюється підвіз води такторами з бочками фермерського господарства “Закревського-2010” та автомобілем КАМАЗ дорожньої служби і навантажувач John Deere.

Слід зазначити, що на території Кривоозерської селищної територіальної громади не створено жодної добровільної пожежної команди (дружини), які б могли надавати суттєву допомогу державним підрозділам ДСНС в гасінні пожеж на її території та працювати задля збереження матеріальних цінностей, здоров'я й життя громадян.

Джерело: ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Читати новини про надзвичайні події, на нашому Telegram каналі.

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник