02 квітня о 14:39 до служби порятунку 101 надійшло повідомлення, що в Суворовському районі м. Одеса на провулку Хуторський 6/3 сталось загоряння в квартирі триповерхового житлового будинку.

По прибуттю до місця виклику перших пожежно-рятувальних підрозділів було встановлено, що в квартирі на другому поверсі стався спалах газоповітряної суміші з подальшим горінням. Внаслідок вибуху отримали пошкодження конструкції будівлі. Проводилась евакуація мешканців через двері та через вікна по автодрабині. Всього евакуйовано 15 осіб.

Рятувальники пожежу о 15:15 локалізували та ліквідували о 15:31 на площі 50 м². Від ДСНС залучено 65 чоловік особового складу та 11 одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки.

Внаслідок небезпечної події постраждали 5 осіб. Інформація уточнюється.

Джерело: ГУ ДСНС України в Одеській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник