9-го лютого о 02:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про задимлення в одному з під’їздів 4-поверхового житлового будинку на вулиці Курчатова міста Покров.

За вказаною адресою направлені відділення 44-ої та 28-ої державних пожежно-рятувальних частин, а також відділення 2-го пожежно-рятувального посту Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Прибувши на місце, рятувальники встановили, що біля вхідних дверей квартири, розташованої на першому поверсі 3-го під’їзду, горять дві автомобільні шини. Площа займання склала 1 м².

Пожежу локалізовано о 02:08 та ліквідовано о 02:09.

За викликом залучено 6 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Джерело: dp.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник