31-го березня о 12:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у квартирі п’яти поверхового житлового будинка на вулиці Шатохіна міста Покров.

За повідомленням негайно направлено чергові відділення 44-ої та 28-ої державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю до місця виклику співробітники ДСНС встановили, що пожежа виникла на балконі двокімнатної квартири на другому поверсі п’яти поверхового житлового будинку.

Вогнем пошкоджено металопластикову раму у кімнаті, знищено домашні речі та дерев’яне оздоблення балкону. Загальна площа пожежі становить 4 м².

Загиблих та постраждалих внаслідок пожежі немає.

Пожежу локалізовано о 12:23 та ліквідовано о 12:31.

До ліквідації пожежі залучено 9 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Джерело: dp.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник