Внутрішній пожежний водопровід необхідний для надання екстреної та первинної допомоги, яка допоможе зберегти матеріальні цінності, життя і здоров'я людей, що знаходяться на об'єкті. Саме тому необхідно проводити перевірку цього обладнання, щоб воно було в робочому стані в критичній ситуації.

 

Перевірка внутрішнього пожежного водопроводу

Для того, щоб завжди бути впевненим в працездатності пожежного водопроводу і відповідати нормативним документам, які регулюють забезпечення протипожежної безпеки на об'єкті, необхідно враховувати наступні важливі моменти:

  • Всі елементи, що входять в систему внутрішнього протипожежного водопроводу, не повинні піддаватися ризику замерзнути. Відповідно, необхідно забезпечити плюсову температуру, завдяки грамотному розташуванню і своєчасному утеплення на зимовий період.
  • Величина робочого тиску - 1МПа. Вкрай важливо не допустити гідравлічного удару, який пов'язаний з високим ризиком отримання травми при проведенні випробувань.
  • Всі елементи пожежного водопроводу повинні розташовуватися в відведених для них місцях (наприклад, пожежні крани розміщують в пожежних шафах) і позначені відповідним чином.
  • На самому високорозташованому крані (диктує) проводиться перевірка кожного стояка із застосуванням ємності і секундоміра і складанням відповідного акта.
  • За допомогою манометра змиритися фактичний напір. Технічною документацією регламентуються нормативи водоотдачи.

 

Испытание пож кранов.jpg

 

Яка процедура перевірки пожежних кранів?

Як ми вже сказали вище, норми і правила забезпечення пожежної безпеки на об'єкті визначають перевірку пожежного водопроводу обов'язковою умовою роботи підприємств. Перевірка внутрішнього протипожежного водопроводу включає в себе і перевірку пожежних кранів.

За чинним нормам пожежної безпеки періодичність перевірки ПК (пожежних кранів) строго регламентується. Перевірка проводиться два рази на рік.

 

Процедура перевірки протипожежного водопроводу включає в себе перевірку на працездатність системи, перевірку на водоотдачу, в якій окремо випробовуються пожежні крани. Ця перевірка включає в себе:

  • перевірку комплектації;
  • перевірку зовнішнього оформлення;
  • ревізію запірної арматури;
  • перевірку наявності та діаметру діафрагми;
  • перевірку працездатності при пуску води.

 

Крім випробувань пожежних кранів в комплекс перевірки внутрішнього пожежного водопроводу входять перевірки системи протипожежного водопостачання: резервуарів (пожежних водойм), як штучних водних об'єктів (водонапірних веж, технічні ємності, ставки і т.п.), так і природних, які можуть використовуватися при пожежогасінні (струмки, річки, озера).

Якщо під час випробувань протипожежного водопроводу була виявлена ​​якась несправність (зірвані прокладки, необхідна заміна ущільнюючих кілець), то співробітники компанії "Євросервіс" оперативно вирішать ці проблеми. Також фахівці нашої компанії проводять ремонт застарілого обладнання, заміну будь-якого протипожежного обладнання.

 

Після проведення комплексу перевірок та випробувань безпосередньо внутрішнього водопроводу, перекочування рукавів на інше ребро, приєднання їх головок до пожежних кранів здійснюється робота з документацією. Складаються протоколи, акти, технічні карти на пожежні крани і багато іншого.

 

Проверка водопровода 3.jpgПроверка водопровода 2.jpg

 

Звичайно, проведення таких складних робіт з урахуванням всіх нюансів під силу лише спеціалізуються на цій послузі компаніям. Компанія «Євросервіс» - безумовний лідер на ринку надання протипожежних послуг і продажу протипожежного обладнання в Україні. Фахівці нашої компанії якісно підготують протипожежне обладнання та внутрішній пожежний водопровід до сезонних періодів експлуатації, як до осінньо-зимового, так і весняно-літньому.

 

Замовляючи послугу з протипожежного захисту в нашій компанії, ви можете бути впевнені в тому, що роботи будуть виконані в найкоротші терміни і високоякісно. Це гарантується наявністю сучасного обладнання, великим досвідом і високим професіоналізмом наших співробітників, наявністю всіх необхідних дозволів та ліцензій на даний рід діяльності.

 

Вартість послуги з перевірки внутрішнього протипожежного водопроводу від нашої компанії оптимальна. Вона розраховується з урахуванням різних факторів. Це і характер і клас приміщень об'єкта і їх завантаженості, кількості обладнання, задіяного на підприємстві. Розрахунок вартості ви можете замовити за номерами телефонів у нас на сайті. Будьте впевнені, що ми індивідуально працюємо з кожним клієнтом, незалежно від форми власності і бюджету перевірки, надаємо знижки нових і постійних клієнтів.

 

Отримати найбільш повну інформацію, обговорити всі деталі співпраці з фахівцями компанії «Євросервіс» ви зможете, якщо заповніть форму для зворотного зв'язку на сайті або зателефонуйте самостійно за номерами телефонів. Ми з радістю відповімо на всі запитання й оперативно проведемо комплекс робіт для забезпечення Вашої протипожежної безпеки без будь-яких ускладнень для вашого робочого процесу і відволікання ваших співробітників!

 

Проверка водопровода.jpg