11 травня о 12:09 до Служби порятунку Рівненщини за номером "101" надійшло повідомлення про задимлення в одній з квартир багатоквартирного житлового будинку у місті Рівне по вулиці Богоявленській.

До місця виклику було направлено чергові відділення рятувальників 1-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне та оперативно-координаційний центр обласного управління ДСНС.

Прибувши за вказаною адресою, рятувальники встановили, що осередок задимлення знаходився на третьому поверсі п'ятиповерхівки. Рятувальники піднялися на вказаний поверх, двері були зачинені. Співробітники ДСНС по висувній драбині через вікно потрапили у помешкання  зняли з плити підгорілу страву, перекрили газопостачання та відкрили вікна у помешканні для швидшого провітрювання від диму. Власників у квартирі не було. 

Рятувальники Рівненщини закликають громадян бути уважними, адже залишена без нагляду на увімкненій газовій плиті страва здатна призвести до пожежі, вибуху чи отруєння господарів.

Джерело: ГУ ДСНС України у Рівнеській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник