30 січня о 01:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку. На виклик було направлено відділення чергового караулу 29-го державного пожежно-рятувального поста, а також місцеві пожежні команди с. Миколаївка та с. Супрунівка.

На момент прибуття підрозділів ДСНС, полум’я охопило житловий будинок по всій площі. Існувала загроза поширення вогню на поруч розташовані господарські приміщення. 

О 02:45 загоряння локалізували, о 05:50 – повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки ДСНС України, а також 4 працівника та 2 автомобіля місцевих пожежних команд с. Миколаївка та с. Супрунівка.

Причини та обставини наразі встановлюються фахівцями.

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ПОЖСОЮЗ пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник