15 грудня о 06:04 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в м. Трускавець на вул. Данилишиних, 5. Пожежа виникла в квартирі на другому поверсі дев'ятиповерхового житлового будинку.

За лічені хвилини на місце події прибули пожежно-рятувальні підрозділи 7-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Трускавець.

Через щільне задимлення рятувальники ліквідовували займання в апаратах захисту органів дихання. Завдяки професійним діям рятувальників вдалось не допустити розповсюдження вогню і тим самим врятувати квартиру від знищення.

Пожежу вдалось локалізувати о 06:17 та ліквідувати 06:20 в складі ланки газодимозахисної служби. Внаслідок пожежі вогнем знищено домашні речі на площі 3 м².

До ліквідації пожежі було залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.

Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Обставини та причини виникнення займання встановлюють фахівці.

Джерело: lv.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник