6.06 о 14:08 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку за адресою: м. Рівне вул. Дорошенка. До місця виклику було оперативно направлено чергові відділення рятувальників. По прибуттю за вказаною адресою вогнеборці побачили повністю охоплений вогнем дах та перекриття житлового будинку. Через сильне полумʼя, існувала загроза поширення вогню на балкони поряд розташованого пʼятиповерхового житлового будинку з подальшим
розповсюдженням у квартири громадян.
На гасіння пожежі вогнеборці швидко подали вогнегасні речовини. Одночасно із гасінням, рятувальники виявили в одній із кімнат біля ліжка 57-річного чоловіка. Його було виведено на свіже повітря та передано медикам. Наразі його стан оцінюють лікарі.
Вогнем пошкоджено оздоблення стін та перекриття. Знищено речі домашнього вжитку та покриття житлового будинку. У зв'язку з високою температурою було пошкоджено балкони поруч розташованого багатоповерхового житлового будинку.
До ліквідації пожежі було залучено 5 одиниць пожежної техніки ДСНС та 25 рятувальників. Наразі причина пожежі та розміри завданих збитків встановлюються.

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ПОЖСОЮЗ пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник