10 травня о 08:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння шестиквартирного житлового будинку по вул. Герасима Кондратьєва в м. Суми. На виклик було направлено черговий караул 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

На момент прибуття підрозділів ДСНС, вогнем було охоплено покрівлю на площі до 100 кв. м, перекриття до 30 кв м, стіни та підлогу на площі до 80 кв. м, а також речі домашнього вжитку. Існувала загроза поширення вогню на решту будинку. Через сильне задимлення вогнеборці працювали в апаратах для захисту органів дихання. Для безперебійної подачі води, автоцистерни дозаправляли від пожежного гідранту, який знаходився на відстані до 1 км від осередку горіння.

О 09:00 загоряння локалізували, о 09:33 – повністю ліквідували. 

Всього на гасіння було залучено 11 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки ДСНС України.

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ПОЖСОЮЗ пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник