11 січня о 10:49 надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння в одному з районів обласного центру.

Рятувальники встановили, що горить приватний житловий будинок на загальній площі 80 кв.м. Складність гасіння полягала в тому, що район безводний і здійснювався підвіз води автоцистернами. 

Надзвичайники приборкали полум’я та запобігли його розповсюдженню на поруч розташовані будівлі. Внаслідок події ніхто не постраждав. Як з’ясувалося, в ході попереднього розслідування, до приїзду рятувальників із задимленого будинку сусід виніс сина власниці з інвалідністю. Чоловік намагався гасити пожежу самостійно та повідомив до Служби порятунку. За словами власниці, вона як зазвичай розтопила пічку, щоб обігріти приміщення, та пішла у справах. 

Ймовірно, причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування.
Від ГУ ДСНС залучалося 27 рятувальників та 6 одиниць техніки.

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ПОЖСОЮЗ пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник