2-го лютого о 07:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Степовій міста Вільногірськ, горить одноповерховий гараж.

За викликом одразу було направлено чергове відділення 52-ої  державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю рятувальників до місця події встановлено, що пожежа виникла всередині гаражу, в якому зберігались господарче майно. Транспортний засіб був відсутній всередині будівлі. Вогонь охопив всю площу гаражу та  дах.   

Вогнем пошкоджено господарче майно, внутрішнє облицювання стін та дах одноповерхового гаражу. Загальна площа пожежі склала 24 м².

Внаслідок пожежі загиблих та постраждалих немає.

Пожежу локалізовано о 07:59 та ліквідовано о 08:08.

До гасіння пожежі залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління.

Джерело: dp.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник