23 березня об 08:55 до Служби 101 надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві у селі Боголюби Луцького району – горіла літня кухня. Власники, які помітили пожежу, викликали підрозділи ДСНС й кинулися на порятунок чоловіка, який перебував у будівлі.

Ще до прибуття вогнеборців господарі вивели із задимленого приміщення літнього чоловіка з інвалідністю, який там мешкав.

Уже за 13 хвилин до місця виклику прибула чергова варта рятувальників 2-ої державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька Управління ДСНС України у Волинській області, а ще за 5 хвилин їм на допомогу приїхали вогнеборці 25-ої державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька Управління ДСНС України у Волинській області.

Рятувальники локалізували горіння о 09:18, ліквідували – о 09:36. Внаслідок пожежі знищена покрівля та перекриття будівлі. Завдяки господарям, які вчасно зорієнтувалися, життя літнього чоловіка врятоване.

Причина пожежі встановлюється. За попередніми даними, до пожежі могло призвести порушення правил пожежної безпеки при експлуатації димаря.

Джерело: У ДСНС України у Волинській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник