30 грудня о 07:56 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в дерев’яному  житловому будинку на вул. Центральній в селі Качин Камінь-Каширського району.

Пожежа виникла на горищі житлового будинку. Вогнеборці, які прибули на виклик, відразу приступили до гасіння. Пожежу локалізована о 08:20, а о 09:45 – ліквідована. Вогнем знищено покрівлю та 40 метрів перекриття будинку,  меблі та  речі домашнього вжитку.

Травмованих та загиблих немає.

До гасіння залучалися 4 чоловік особового складу 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини, 2 працівники місцевих пожежних команд сіл Качин та Сошичне Камінь-Каширського району, а  також  3 одиниці техніки.

Ймовірна причина пожежі - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

Джерело: УДСНС України у Волинській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник