25 березня о  00:44 до служби порятунку «101» поступило повідомлення про пожежу дерев'яної літньої кухні у  с. Борисковичі  Горохівського району. На момент прибуття рятувальних підрозділів вогонь охопив покрівлю дерев’яної будівлі на всій площі та дістався до ще однієї господарської споруди, розташованої поруч.

О 01:23 пожежу локалізовано, а о 02:06 ліквідовано.

Вогнем знищено: покрівлю та перекриття літньої кухні, 2 тонни сіна, речі домашнього вжитку, а також 8 метрів покрівлі господарської споруди. Вогнеборці врятували від знищення господарську споруду та житловий будинок пенсіонерки.

Всього на гасіння залучалися 2 од. техніки та 6 чоловік особового складу 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Горохова  УДСНС України у Волинській області, а також працівники місцевої пожежної охорони  селища Мар'янівка.

Ймовірна причина виникнення пожежі - коротке замикання електромережі.

Джерело: УДСНС України  у Волинській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник