Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Всмоктуючий рукав для мотопомпи

Всмоктуючий пожежний рукав – гнучкий трубопровід, по якому вода або інший вогнегасний склад подається до вогнища спалаху або задимлення з відкритих джерел за допомогою мотопомпи. Завдяки особливій конструкції рукава можуть витримувати зону зниженого тиску у внутрішньому просторі без схлопування. В Україні шланг широко застосовується в сільському господарстві, промисловості, на переробних і складських підприємствах для відкачування рідин, входячи до складу обладнання для мотопомпи.

Рукав пожежний для мотопомпи всмоктуючий – конструкція

Рукава всмоктуючі мають багатошарову конструкцію. Вони складаються з:

• внутрішнього водо- і повітронепроникного гумового шару;

• проміжного шару з тканого матеріалу;

• зовнішнього гумового шару.

Гумовий шар шланга до мотопомпи армується сталевим дротом для додання виробу жорсткості – це дозволяє виробу не схлопуватися при формуванні низького тиску насосним обладнанням, зберігає його гнучкість при транспортуванні і зберіганні. На обох кінцях пожежного рукава є м'які манжети, які використовуються для кріплення з'єднувальних головок за допомогою сталевого дроту.

Технічні характеристики пожежних рукавів

Залежно від типу робочої рідини шланги для мотопомпи діляться на чотири класи:

• клас В – для технічної води;

• Б – для горючих рідких речовин (пально-мастильних матеріалів та нафтопродуктів);

• КЩ – для концентрованих неорганічних рідких речовин (кислот і лугів);

• П – для рідких харчових продуктів (молоко, спиртові розчини, питна вода та ін.).

Головною технічною характеристикою всмоктуючих шлангів на мотопомпу є діаметр умовного проходу – він визначає пропускну здатність кожного виробу і його вартість. Найбільш затребуваними в Україні є моделі на 50 (11 літрів в секунду), 75 (23,5 літрів в секунду), 100 (40 літрів в секунду) і 125 (100 літрів в секунду) міліметрів.

Кожен шланг повинен проходити регулярні гідродинамічні випробування на розрідження не менше, ніж один раз на півроку або після ремонту і постановки на облік – протягом 180 секунд їх витримують під розрідженим тиском в 0,08 МПа. Після успішного випробування вироби сушаться і передаються на зберігання.

Де купити усмоктувальні шланги на мотопомпу?

Центр пожежної безпеки Євросервіс – провідне підприємство України, що займається виготовленням і реалізацією спеціального протипожежного обладнання, інструментів і матеріалів. Ми пропонуємо фізичним і юридичним особам шланг для помпи, напірні рукава, комплектуючі, витратні матеріали, послуги з перекочування і гідравлічних випробувань з гарантією якості і по самій вигідною ціною.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору