1 червня о 14:10 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у с. Топчино, що на території  Солотвинської територіальної громади Тячівського району. Там за поки невстановленої причини, на обійсті 27-річного жителя загорівся гараж, в якому знаходився автомобіль Audi Q7 2007 року випуску.

Для ліквідації пожежі до місця було направлено вогнеборців 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів та місцевої пожежної команди смт Солотвино.

На час їхнього прибуття, вогнем вже було охоплено будівлю гаража й автомобіль. Також пожежа вже поширилася покрівлю житлового будинку. Тож перед рятувальниками стояло завдання – відвернути загрозу більшого поширення вогню на помешкання.

О 15:05 пожежу вдалося локалізувати, й о 15:15 повністю ліквідувати.

Причина займання та завдана матеріальна шкода встановлюються, адже вогнем знищено гараж площею 30 м², автомобіль AUDI Q7, а також пошкоджено 5 м² крівлі житлового будинку.

Джерело: ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник