20 січня о 01:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у будівельному магазині на вулиці Рекордна Дніпровського району міста.

За підвищеним номером виклику на місце події прибуло 6 одиниць техніки та 34 чоловіки особового складу.

Як з’ясувалося на місці події, в одноповерховій будівлі магазину горять будівельні матеріали, інструменти та внутрішнє оздоблення на загальній площі 200 м².

Завдяки оперативним діям підрозділів, вдалось не допустити поширення пожежі на більш значну площу та запобігти його розповсюдженню на поруч розташований склад лакофарбових виробів.

Вже о 02:42 бійці ДСНС локалізували загоряння, а о 03:00 - повністю ліквідували, провели розбір та проливку конструкцій для запобігання повторного займання.

Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах на стисненому повітрі у складі двох ланок ГДЗС. На місці працював оперативний штаб з ліквідації пожежі.

Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування.

Джерело: ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник