15 січня о 08:23 на пункт зв’язку 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Карабчиїв Ружинського району.

На місці події з’ясувалося, що господарів вдома не було, а вогонь помітили сусіди. Осередок загоряння знаходився в одній із житлових кімнат – там горів диван та речі на грубі. 

Селяни спочатку намагалися самотужки загасити пожежу вогнегасниками та водою з криниці. Але вода закінчилася і тоді вони зателефонували на «101».

Вже о 08:44 фахівці ДСНС локалізували пожежу, а ще через 10 хвилин ліквідували. Спільними зусиллями рятувальників та селян вдалося не допустити поширення горіння по всій площі будинку. Вогнем знищено лише диван та пошкоджено домашні речі в кімнаті. 

Попередня причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Напередодні господар палив грубу вугіллям. Фахівці припускають, що через високу температуру, яку воно дає, груба перенакалилася. В результаті чого зайнялися речі на ній, а також розташований впритул диван. Остаточна причина наразі встановлюється.

Джерело: У ДСНС України у Житомирській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник