2 січня о 03:44 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному дерев’яному житловому будинку в с. Ліщин Станишівської територіальної громади Житомирського району.

До місця події було оперативно направлено рятувальників із двох пожежно-рятувальних частин м. Житомир. Вони з’ясували, що вогнем охоплено дві кімнати та покрівля будинку по всій площі. Існувала загроза поширення вогню житлом. Під час розбору конструкцій на підлозі в одній із кімнат вони виявили тіла двох людей – 61-річного власника та 52-річну жінку, його співмешканку.

Пожежу локалізовано о 04:44 та ліквідовано о 06:25. Вогнем знищено покрівлю та домашні речі. Попередня причина загоряння – порушення правил експлуатації пічного опалення. Наразі остаточні обставини надзвичайної події встановлюються фахівцями.

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ПОЖСОЮЗ пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник