29 червня о 22:51 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в двоповерховому житловому будинку у с. Левків Глибочицької громади Житомирського району. 

На момент прибуття двох відділень рятувальників з’ясувалося, що вогонь охопив покрівлю на площі 100 кв. м. Існувала загроза поширення пожежі оселею та перекидання полум'я  на господарчу будівлю, розташовану поруч. 

Аби загасити пожежу, фахівцям ДСНС довелось розрізати бензорізом металеві листи, якими вкритий дах будинку. Для підвозу води вони залучили ще два відділення рятувальників та для заправки апаратів на стиснутому повітрі автомобіль газодимозахисної служби. 

О 1:38 пожежу вдалось локалізувати, а о 2:56 - ліквідувати. Вогонь встиг знищити покрівлю оселі на площі 100 кв. м та 20 кв. м перекриття. Не допущено подальшого поширення полумʼя оселею та перекидання його на зазначену будівлю. Ймовірна причина займання - коротке замкнення електромережі. Усі обставини пожежі наразі встановлюються

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія "Пожежна безпека України" пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

 

Пожежна безпека України

 

Купити Вогнегасник