21 листопада о 03:12 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в дерев'яному житловому будинку у с. Млинище Станишівської територіальної громади Житомирського району. До рятувальників зателефонували сусіди, які побачили дим. 

З'ясувалося, що пожежа сталася в хаті-пустці, яку на момент прибуття фахівців ДСНС вже повністю охопив вогонь. Існувала загроза поширення вогню на господарчу будівлю, що розташована поруч. 

Під час займання в оселі знаходився 59-річний чоловік, який самостійно вибрався на свіже повітря. Зважаючи на його стан, вогнеборці викликали медиків. Із попереднім діагнозом отруєння чадним газом вони госпіталізували чоловіка до райлікарні.

Силами двох відділень рятувальників пожежу локалізували о 04:00 та ліквідували о 04:55. Надзвичайники запобігли подальшому перекиданню вогню на зазначену будівлю. Унаслідок пожежі знищено будинок. 

Імовірна причина пожежі - необережне поводження з вогнем.

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ПОЖСОЮЗ пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник