14 березня о 10:19 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку в с. Ярунь Звягельського району.

По прибуттю до місця події вогнеборців полум’ям був повністю охоплений дах будинку на площі 60 кв. м. Крім того, приміщення веранди вже було знищено вогнем повністю. Через щільність забудов існувала загроза поширення пожежі на надвірну споруду розташовану неподалік. Враховуючи це, рятувальники одночасно гасили займання оселі та подавали воду на охолодження сараю, аби запобігти перекиданню полум’я. Крім того, з’ясувалося, що під час самостійного гасіння полум’я отримав опіки обличчя та рук господар будинку. Від госпіталізації чоловік відмовився.

Тривалий час вогнеборці розбирали та проливали водою дерев’яні конструкції покрівлі та веранди, аби запобігти повторному займанню. Пожежу ліквідовано об 11:47.

Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено дах будинку. Вдалося не допустити розповсюдження пожежі на поруч розташовану надвірну споруду.

Попередньо встановлено, що до займання могло призвести необережність під час куріння. Однак остаточні обставини наразі встановлюються.

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ПОЖСОЮЗ пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник