18 грудня о 03:58 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Харківська область, м. Зміїв, пров. Залізничний, 115. Там горів металевий торговельний павільйон.

До місця виклику було направлено оперативний підрозділ 58-ї Державної пожежно-рятувальної частини на автоцистерні. По прибуттю рятувальників стало відомо, що вогнем був охоплений металевий магазин з продажу сантехніки на площі 50 м². Поруч з обох боків були розташовані ще 2 подібних павільйони, яким загрожував вогонь. На гасіння пожежі та захист сусідніх магазинів вогнеборці подали 2 пожежних стволи.

О 04:19 пожежу локалізованою, а о 06:50 повністю ліквідовано. Завдяки оперативним діям рятувальників площа пожежі не збільшилась, сусідні споруди врятовані.

Причина виникнення загоряння та збитки, нанесені вогнем, наразі встановлюються.

Джерело: ГУ ДСНС України у Харківській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник