28-го липня о 00:38 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в магазині на вулиці Данила Галицького Новокодацького району міста Дніпро.

За повідомленням направлено рятувальників міста у складі двох чергових відділень.

По прибуттю до місця виклику вогнеборці встановили, що займання сталося на даху одноповерхового приміщення магазина з продажу продуктової продукції та поширилося на поруч розташований магазин.

Додатково за вимогою керівника гасіння пожежі до місця направлено ще одне пожежно-рятувальне відділення.

Вогнем пошкоджено дах та два холодильника; знищено продуктовий товар. В іншому магазині знищено стелю, пошкоджено продукцію всередині. Загальна площа пожежі 60 кв. м.

Полум’я локалізовано о 02:23 та ліквідовано о 03:08.

До гасіння пожежі залучено 13 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України в області.

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ПОЖСОЮЗ пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник