11 червня о 02:08 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу у дворі 16-типоверхового житлового будинку за адресою: м. Харків, вул. Молочна, 30. З повідомлення стало відомо про загоряння відразу 2-х автомобілів.

До місця події були направлені 2 оперативні відділення 9-ї і 4-ї Державних пожежно-рятувальних частин.

На час прибуття вогнеборців полум’я охопило відразу 2 легковика “Toyota Camry” та “Suzuki Grand Vitara”. Загальна площа пожежі складала біля 6 м². З обох боків від палаючих авто стояли ще 2 легковика: “Mazda 6” та “Hyundai Accent”. Під дією відкритого полум’я дані автомобілі почали отримувати ушкодження. Існувала загроза повного їх займання і знищення вогнем. Тому рятувальники негайно ввели 2 пожежних стволи на гасіння пожежі та захист сусідніх легковиків. В результаті оперативних дій бійців ДСНС їх вдалось врятувати.

Локалізація вогню відбулась о 02:18, ліквідація - о 03:06.

Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.

Джерело: ГУ ДСНС України у Харківській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник