11 січня о 02:20 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому чотириповерховому будинку за адресою: вул. Сумська, 77/79 у м. Харкові.

До місця пожежі прибуло 2 оперативні відділення на автоцистернах та 1 автодрабина 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини. 

На момент прибуття підрозділів в одній з кімнат квартири на третьому поверсі горіли домашні речі. Вогонь також перекинувся і на коридор. 

Площа пожежі склала близько 15 м². Під час гасіння пожежі у квартирі рятувальники виявили її власницю, 1928 року народження. Її негайно винесли на свіже повітря і передали медикам швидкої. 

Жінка отримала незначні опіки та отруєння чадним газом. Наразі вона перебуває на лікуванні у Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги.

Пожежу локалізовано о 02:45, ліквідовано о 03:35.

Причина виникнення пожежі та збитки наразі встановлюється.

Джерело: ГУ ДСНС України у Харківській області

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

Купити Вогнегасник