30 березня о 13:01 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу у 10-ти поверховому житловому будинку на вул. Тростянецькій, 8, що у Дарницькому районі столиці.

На місце події відразу було направлено рятувальників 5-Державної пожежно-рятувальної частини. Прибувши до місця виклику, вогнеборці встановили, що пожежа виникла в одній із квартир на 9-поверсі. На балконі квартири, з якої йшов дим, знаходилася жінка, яка потребувала допомоги.

Не гаючи часу, бійці відразу ж приступили до евакуації людини, шляхом встановлення пожежної автодрабини та до гасіння пожежі.

Пожежу рятувальники локалізували о 13:38 та о 13:44 – ліквідували.

Під час гасіння пожежі вогнеборці врятували жінку 1956 року народження було передано медикам для подальшої госпіталізації до лікувального закладу.

Внаслідок пожежі, в житловій кімнаті вогнем пошкоджено меблі, згоріли особисті речі, закопчено стіни та стелю квартири.

На місці пожежі працювало 4 одиниці основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 15 чоловік особового складу.

Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.

Джерело: www.dsns.gov.ua

Нагадуємо, що значну частину пожеж можна було б запобігти, якщо оснастити свій будинок, офіс, автомобіль або підприємство сучасним протипожежним обладнанням. Важливо купити обладнання, що відповідає всім вимогам і існуючим стандартам. Тільки в цьому випадку життя людей і майно будуть в безпеці. Компанія ЄВРОСЕРВІС пропонує ознайомитися з асортиментом протипожежного обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

 

Купити Вогнегасник