Вогнегасник в автомобіль: типи та характеристика 

Важливий захід безпеки, про який не варто забувати, є вогнегасник — компактний і портативний технічний засіб, призначений для швидкого гасіння невеликих пожеж під час руху. Існує кілька типів вогнегасників, які можна використовувати для гасіння пожежі автомобіля:

  1. Сухі хімічні вогнегасники: ефективні для гасіння пожеж класів A, B і C, до яких належать звичайні горючі речовини, легкозаймисті рідини та електричні пожежі, широко доступні та використовуються в транспортних засобах через універсальність.

  2. Вогнегасники з вуглекислим газом: ідеальні для електричних пожеж, оскільки не залишають залишків і не пошкоджують електричні компоненти, менш ефективні, ніж сухі хімічні вогнегасники, коли йдеться про пожежі класів А та В.

  3. Пінні вогнегасники: ефективні при пожежах класів А та В, а також використовуються при деяких пожежах класу С, не так часто використовуються в транспортних засобах, як сухі хімічні вогнегасники.

Автомобільні вогнегасники компанії “”Євросервіс” виготовляються з високоякісних матеріалів і відповідають галузевим стандартам пожежної безпеки. 

Навіщо потрібен вогнегасник в автомобілі 

Наявність автомобільного вогнегасника стає порятунком у разі пожежі. Основним його завданням — загасити вогонь, спричинений несправністю електрообладнання, витоками палива чи іншими видами легкозаймистих матеріалів. Вогнегасник дозволяє швидко та ефективно діяти в надзвичайних ситуаціях та зберегти життя водія та пасажирів. Це також чудовий інструмент на випадок надзвичайної ситуації на дорозі, під час кемпінгу чи подорожі у віддалені райони.

Де зберігати вогнегасник

Важливо зберігати вогнегасник в легкодоступному місці — багажник або безпечне відділення для зберігання в автомобілі. Уникайте розміщення вогнегасника під прямими сонячними променями або в місцях, де він піддається сильному нагріванню, оскільки це призведе до втрати ефективності вогнегасника з часом. Також важливо регулярно перевіряти вогнегасник, щоб переконатися в справності та змінювати його, якщо є ознаки пошкодження або зносу.

Вимоги до автомобільного вогнегасника в Україні

Згідно з українським законодавством, автомобільний вогнегасник повинен мати мінімальну місткість 1 кг, а ємність виготовлятися з негорючих матеріалів та бути зручним у використанні однією рукою та оснащений манометром, який показуватиме кількість вогнегасної речовини, яка залишилась. Вогнегасний засіб має бути нетоксичним і здатним гасити пожежі, спричинені несправностями електрики та витіканню масла чи бензину. Також обов’язкова наявність сертифіката відповідності, виданий визнаним органом сертифікації, щоб гарантувати його якість і відповідність стандартам безпеки.

Як замовити автомобільний вогнегасник 

Ви можете переглянути продукцію та обрати ту, яка відповідає Вашим потребам, якщо виникають запитання — наші консультанти Вам допоможуть. “Євросервіс” пропонує конкурентоспроможні ціни, швидку доставку, що здійснюється в найкоротші терміни, але не пізніше 3 робочих днів після 100% оплати (або за домовленістю) з 10 до 18 годин до вказаної адреси, та безпечні варіанти оплати, щоб гарантувати безпроблемний досвід покупок. Великий вибір вогнегасників як портативних, так і стаціонарних для автомобіля різних категорій та об’ємів. Ви можете замовити вогнегасник різної марки та моделі в залежності від потреб і бюджету. У нашому магазині вогнегасники провідних українських виробників, які гарантують якість та надійність. 

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТ ЖИТТЯ!