Вогнезахисні матеріали

Наша ліцензія

Чому необхідно захищати від вогню повітроводи?

Заходи щодо захисту від вогню таких важливих елементів будь-якої будівлі, як повітроводи і вентиляційні системи, вкрай важливі для забезпечення максимально ефективної евакуації всіх людей, які працюють або проживають в спорудженні. Системи антідиму при задимлення видаляють шкідливі для людини продукти горіння, подаючи в приміщення замість них чисте повітря, придатне для дихання. Особливістю конструкції систем повітроводів або димовідводів є їх дуже висока протяжність по всій будівлі від місця відбору повітря і викиду продуктів горіння до точок подачі чистого повітря і відбору забрудненого в кожному приміщенні.

 

Нерідко буває так, що пожежа виникає одночасно в кількох місцях, коридорах, приміщеннях. При цьому важливим є забезпечення доставки чистого повітря в потрібні зони по вентиляційній системі, цілісність якої і стійкість до впливу критично високої температури необхідно забезпечити в першу чергу. Для цього і існує послуга від нашої компанії - вогнезахист повітропровідних систем.

 

Вогнезахист повітроводів "Брандізол" EI 60

 

Способи обробки вентиляційних систем

Вогнезахисна система "БГРС - Вент-30"Вентиляційні системи для воздухотранзіта піддаються обробці декількома способами. До них відносяться фарбування стінок повітропроводів спеціальною вогнезахисною фарбою що спучується (аналогічно заходам захисту метала), а також спеціалізоване обгортання вентиляційних коробок негорючими матеріалами, вогнетривкими плитами і матами. Крім цих способів ми пропонуємо додатковий захист у вигляді використання спеціально розроблених матеріалів для вогнезахисту, до яких відносяться "ЗОШ", "Фиброгейн", "Тізол" та інші.

 

Методи і способи нанесення, а також вибір матеріалу вогнезахисту визначається в індивідуальному порядку і ґрунтується на умовах експлуатації і потребах наших замовників. Наприклад, в таких спорудах, як багаторівневі гаражі паркінги (підземного та надземного типу), для вогнезахисної підготовки вентиляційних систем доцільніше використовувати матеріали обгорткового типу. Такі матеріали, у порівняні з традиційним фарбуванням вогнезахисною фарбою, мають свої переваги: більш висока стійкість до впливу зовнішніх атмосферних чинників, температур, вологості. Також ці матеріали не розтріскуються, на відміну від фарб, і дуже легкі по загальній вазі, прості у застосуванні.

Застосування вогнезахисних фарб що спучуються доречніше в приміщеннях, у яких температура постійно вище нуля, малі перепади вологості. Крім цього на захищені фарбою короба не повинна діяти вібрація та інші зовнішні впливи. В окремих випадках можливе поєднання різних типів вогнезахисного захисту, щоб домогтися максимально ефективного і більш доступного за вартістю методу.

 

Головним завданням будь-якого матеріалу для вогнезахисту є забезпечення максимальної стійкості до вогню оброблених ним поверхонь і елементів конструкції, і забезпечення швидкого і безпечного евакуації людей з будівлі.

Виконуємо роботи з вогнезахисної обробки систем вентиляції і повітроводів в Києві, Київській області та інших регіонах України. Телефонуйте!

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТ ЖИТТЯ!

Замовити послугу
Відправити