Головними функціями спецодягу є її захисні властивості і, звичайно ж зручність і комфорт , тільки після цього, на другий план, ставляться - колірні переваги. У ажной деталлю при виборі одягу для роботи - є її міцність, зносостійкість і довговічність. Щоб забезпечити все це, необхідно, підібрати відповідні матеріали потрібного переплетення волокон і правильного поєднання різних типів тканинних основ (натуральні, сумішеві, синтетичні), утеплювач і необхідну фурнітуру. Безумовно, і від якість пошиття, і від способу скріплення швів, і навіть від якості обраних фурнітури і ниток буде залежати подальша експлуатації я спецодягу .

Кращий вибір спецодягу в Україні

Відповідальні роботи з великим ступенем ризику вимагають і відповідної ступеня захисту. Звичайна спец одежна тканина не завжди підходить для виготовлення одягу особливо для професій, чиї умови праці пов'язані з підвищеними ризиками для здоров'я, тому виникає необхідність посилити її або комбінувати. Сталевари, пожежні, працівники хімічних заводів і багатьох інших професій, потребують високого ступеня захисту. Головне, про що першочергово слід подбати , використовуючи спецодяг - безпека.

Наші моделі виконані з матеріалів різних видів переплетення, зі стабільними параметрами міцності. З остав використовуваної тканини в спецодязі може являти собою 100% бавовна або комбінацію інших тканин як натуральних, так і синтетичних волокон в різних пропорціях. Всі матеріали мають стійку забарвлення з широким діапазоном кольорів і найрізноманітніші характеристики, необхідні в конкретн их умовах експлуатації одягу.

Основні вимоги до спецодягу:

Водонепроникність - водовідштовхувальну дію;

Хімстійкість - стійкість до впливу забруднювачів, хімічними речовинами, нафтопродуктами і маслами;

Морозостійкість - стійкість до холоду;

Термостійкість - стійкість до теплового випромінювання;

Вогнестійкість - стійкість до впливу розпеченими бризками металу і іскрами;

Комфортність - не обмежує руху.

 

Спецодяг, призначена для захисту працівника від всіляких негативних впливів, включає в себе різні види виробів: куртки, штани, комбінезони, напівкомбінезони, халати, фартухи. Вони можуть реалізовуватися як окремо, так і у вигляді робочих костюмів. Спецодяг, не оснащений засобами захисту від холодного вітру і морозу, в народі називають літньою. На сьогоднішній день асортимент річної спецодягу настільки великий, що її вибір стане складним завданням навіть для бувалого постачальника.

Кращий вибір спецодягу в Україні

Літня спецодяг виготовляється зі спеціальних тканин. Основні вимоги до таких тканин - міцність, гігроскопічність, простота в догляді. Залежно від свого призначення, вони також повинні володіти і іншими захисними властивостями: захист від негоди, вогнестійкість, стійкість до хімічних впливів і т.д. І тільки до кольорової гами тканин ні ін ед'является ніяких вимог, а каталоги спецодягу мають розмаїття кольорів і відтінків. Проте, існують тенденції, яких дотримуються як виробники, так і споживачі.

Кращий вибір спецодягу в Україні

Робота токарів, зварювальників, будівельників, кранівників досить травмоопасна, тому головною вимогою до літньої спецодязі залишається захист від можливих негативних факторів. Проте, і колір грає важливу роль - він повинен налаштовувати на позитивний лад і навіть надихати на роботу. Саме тому на зміну непоказною чорної і темно-коричневої робі сьогодні прийшли сучасні літні костюми яскравих, життєрадісних кольорів: синього, зеленого, волошковий. Нерідко кольору комбінуються - до домінуючого кольору додається обробка з найбільш яскравих або контрастних тканин (червоний, білий, помаранчевий і т.д.).

Кращий вибір спецодягу в Україні

Незважаючи на різноманітність варіантів річної спецодягу, найбільшою популярністю користуються моделі темно-синього кольору. На думку психологів, цей колір, крім безумовної привабливості, позитивно впливає на робочий настрій, допомагає зосередитися і знімає напругу. Крім того, вироби такого кольору довго зберігають привабливого зовнішнього вигляду. Нерідко його комбінують з кольором «волошка».

Ще один поширений колір літнього одягу - сірий. Спокійний і немазкий, він відображає тепло і ультрафіолет. Така спецодяг підходить для тих, кому доводиться більшу частину робочої зміни перебувати під відкритим сонцем.

Кращий вибір спецодягу в Україні

Спецодяг потрібна не тільки людям робітничих спеціальностей, а й адміністративним працівникам. Літня робочий одяг інженерно-технічних працівників і керівників повинна бути практичною і надійною. У той же час вона повинна виглядати престижно і підкреслювати статус власника. Для цього використовуються більш дорогі матеріали. Колір одягу може бути дуже різним, але як показує практика, більшість підприємств робить вибір на користь відтінків зеленого, синього та сірого в комбінації з більш яскравими вставками.

Спецодяг робітників, чиї трудові обов'язки пов'язані з підвищеним рівнем небезпеки має особливу забарвлення. Так, співробітники дорожніх служб і взимку, і влітку зобов'язані носити сигнальну одяг. Згідно ГОСТ такий одяг має бути виготовлена ​​з тканин яскравих, насичених кольорів - червоного, оранжевого, жовтого.

Окрему групу становить сигнальний одяг підвищеної видимості, де визначені мінімальні площі світловідбивних матеріалів, в залежності від класу одягу. Щоб працівника було добре видно при поганому освітленні необхідна спецодяг зі світловідбиваючими елементами. У так ой спецодязі передбачаються СВП різної ширини, а також канти, вшиті між деталями виробів. Крім того, на одязі може бути прикріплений фотолюмінесцентного знак.

 Кращий вибір спецодягу в Україні

Кожен з видів наділений специфічними властивостями. Якість одягу не тільки впливає на зовнішній вигляд носія, а й визначає термін експлуатації. Спеціально складена сітка розмірів допоможе визначитися з необхідними параметрами. Щоб відчувати комфорт і затишок, насолоджуючись при цьому улюбленим заняттям, потрібно правильно підібрати спецодяг.

Центр пожежної безпеки Євросервіс здійснює реалізацію спецодягу різних типів і моделей. У наш асортимент входять моделі як «Економ», так і «Євро» стандарту. Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір.