Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнегасники для архіву

Архіви – це спеціалізовані організації, які займаються збором, зберіганням, обліком, обробкою документів і цифрових носіїв інформації. Вони характеризуються наявністю великої кількості легкозаймистих матеріалів з паперу, картону та дерева, вимагають підвищеної уваги з точки зору забезпечення пожежної безпеки для збереження матеріальних цінностей, в також здоров'я і життя співробітників. Вогнегасник для архіву – найпростіше і найбільш ефективне технічний засіб боротьби з вогнем на самих ранніх стадіях формування вогнища загоряння.

Вогнегасники в архів – конструкція і класифікація

Вуглекислотні вогнегасники є оптимальним вибором для архіву, так як вони не забруднюють приміщення і зберігаються в ньому матеріальний цінностей, не залишають слідів на папері, дереві або картоні. Конструкційно вони складаються із сталевого балону, пофарбованого порошковим складом в червоний колір з нанесеними умовними позначеннями, запірно-випускного пристрою, датчика внутрішнього тиску з манометром, пломби і розтруба з випусковим соплом. Усередині балона знаходиться діоксид вуглецю під високим тиском – при активації пристрою гасяча речовина виривається з сопла зі збільшенням обсягу і зниженням температури. Вогнегасний ефект таких моделей базується на охолодженні палаючої речовини і витіснення кисню з вогнища пожежі.

За вагою й обсягом вогнегасники вуглекислотного типу діляться на переносні і пересувні моделі. Переносні вироби можуть використовуватися однією людиною без спеціальних навичок і знань – вони мають вагу до двадцяти кілограм і невелику вартість. Пересувні моделі важать від двадцяти до чотирьохсот кілограм – вони забезпечені власною колісною базою і розраховані на використання в великих за площею будівлях і спорудах.

Як використовувати вогнегасники для архіву в екстреній ситуації?
При ідентифікації вогнища загоряння необхідно піднести або підкотити виріб на безпечну відстань до вогню, зняти пломбу, направити розтруб на полум'я і натиснути рукою на запірний важіль. Під час випуску струменя діоксид вуглецю має екстремально низьку температуру – кисть руки, яка утримує розтруб, необхідно захистити рукавичкою або рукавицею. Після гасіння приміщення необхідно ретельно провітрити для видалення залишків газу.

Де купити вогнегасник для архіву в Україні?

Вам необхідний надійний і недорогий вогнегасник в архів? Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує оптом і в роздріб кращі моделі протипожежного обладнання по самій конкурентною ціною. Зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію за всіма технічними та комерційними питаннями.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору