Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнегасники для дитсадків, шкіл, ВНЗ.

   Вогнегасники для дитсадків, шкіл, ВНЗ.   

 

При виборі вогнегасника для дитсадка, школи або ВНЗ представники цих навчальних закладів найчастіше не знають, на якій моделі їм слід зупинитися, щоб забезпечити оптимальну вартість і якість. Для кожного типу об'єктів нерухомості є свої вимоги і норми в сфері протипожежної безпеки. Головним документом, який регламентує використання коштів первинного пожежогасіння на об'єктах, є Нормативний акт пожежної безпеки Б.03.001-2004 «Типові норми належності вогнегасників».

 

Необхідно відзначити, що вогнегасники не випадково відносяться до первинних засобів пожежогасіння - вони можуть швидко і ефективно погасити вогнище загоряння на початковому етапі, але якщо вогонь вже розгорівся - необхідно негайно викликати фахівців Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Трьома найбільш поширеними типами туша речовин, що використовуються в вогнегасниках для школи, ВНЗ або дитячого садка, є вуглекислий газ, порошкові суміші і повітряна емульсія.

 

Перший тип вогнегасників використовує в якості гасячого речовини вуглекислий газ, закачаний під тиском в товстостінну металеву ємність. Газ знаходиться в балоні в рідкому вигляді і при активації ВІД переходить в газоподібний стан під дією різниці в тиску навколишнього його середовища. Вуглекислий газ ефективно охолоджує вогнище спалаху, збиває полум'я і витісняє кисень, необхідний для підтримки процесу горіння речовини.

 

Вуглекислотні моделі вогнегасники дуже прості у використанні, не вимагають особливих навичок і швидко можуть погасити невелике вогнище загоряння ще до приїзду спеціалізованих пожежних бригад. Вони не залишають візуальних слідів на майні, меблів або будівельних конструкціях, а залишки газу в приміщенні легко видаляються простим провітрюванням.

 

До недоліків таких моделей відносяться досить велику вагу вогнегасника, обумовлений товстими стінками корпусу, і конструкція дна у вигляді півсфери на деяких моделях вимагає використання спеціальної підставки для зберігання. Застосовувати вуглекислотні вогнегасники необхідно дотримуючись певних запобіжних заходів - для запобігання обмороження ділянок тіла і шкірних покривів не рекомендується торкатися голими руками металевих елементів конструкції або використовувати захисні рукавички.

 

Порошкові моделі вогнегасників для ВНЗ, школи і дитячого садка є балони, наповнені під тиском спеціальним вогнегасною складом. Запірний механізм вогнегасникиів забезпечується пристроєм для контролю рівня внутрішнього тиску - манометром. Такі моделі дуже легкі і ними без проблем можуть користуватися жінки будь-якого віку, і можуть зберігатися в будь-якому положенні - стоячи або на боці. До переваг порошкових вогнегасникиів відносяться:

• універсальний характер застосування - вони ефективно і швидко гасять пожежі практично всіх класів;

• можливість використання для гасіння електроприладів і проводки під напругою;

• купити такий вогнегасник можна за невеликою ціною;

• зручність в експлуатації.

 

Головним недоліком порошкових моделей є процес утворення грудок в складі з плином часу і його злежування. Крім того, після використання вогнегасникиів за призначенням приміщення буде забруднено туша складом і це накладає обмеження на використання таких моделей в місцях з цінним майном або матеріалами. Слід пам'ятати, що порошкові моделі гасять осередок займання, перекриваючи доступ кисню до полум'я - вони не знижують температуру в приміщенні, що може викликати повторне виникнення вогню.

 

Третім типом вогнегасників, які використовуються у вищих навчальних закладах, школах і дитячих садах є повітряно-емульсійні моделі - вони відрізняються високою ефективністю і тривалим терміном служби без необхідності перезарядки. Фізико-хімічні властивості гасячого складу дозволяють використовувати цей тип на великій відстані від вогнища загоряння, що захищає людину від впливу високої температури та інших вражаючих факторів пожежі. Головним недоліком таких моделей є ціна - вона значно перевищує вартість вуглекислотних і порошкових моделей, які замовляють найчастіше.

 

Центр пожежної безпеки Євросервіс здійснює поставки вогнегасників різних марок і типів для шкіл, дитячих садків та вищих навчальних закладів України. Наша продукція має всю необхідну сертифікаційну документацію і гарантії якості. Для того, що б замовити потрібну вам модель, зв'яжіться з нами по телефону, електронній пошті або в онлайн-чаті - ми надамо вам консультацію по всіх питаннях. У нас ви зможете купити великий асортимент товарів для протипожежної безпеки вашого об'єкта.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору