Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнегасники для складу і виробництва

   Вогнегасники для складу і виробництва.   

Вогнегасники представляють собою спеціальні засоби переносного або пересувного типу для ліквідації вогнищ загоряння або задимлення на самих ранніх етапах їх виникнення в складських і виробничих будівлях. Конструкція вогнегасників (ОТ) відрізняється максимальною простотою - ними можуть користуватися як співробітники пожежної охорони, так і виробничий і технічний персонал.

Згідно нормативів пожежної безпеки України кожен об'єкт нерухомості повинен мати набір вогнегасних засобів для швидкого придушення пожежі. В залежності від ваги і технічного пристрою вогнегасники для складу і виробництва діляться на дві категорії:
переносні моделі призначені для перенесення і використання однією людиною і важать не більше двадцяти кілограм;
пересувні моделі обладнані засобом транспортування і мають вагу не більше чотирьохсот п'ятдесяти кілограм.

Залежно від складу гасячого речовини ВІД діляться на:

  • водні, що використовують води і водні розчини;
  • водопінні;
  • водопінні з використанням аерозолю;
  • порошкові;
  • вуглекислотні.

Найбільш використовуваними вогнегасниками для виробництва і складських будівель і споруд є порошкові і вуглекислотні моделі. Для того, що б вибрати тип ОП і замовити необхідну кількість, необхідно враховувати такі фактори:
ступінь рівень протипожежної безпеки конкретного промислового або складського споруди, приміщення, будівлі;
потенційна пожежна безпека матеріалів, речовин і устаткування, що зберігаються на об'єкті;
відповідність типу вогнегасника класу потенційного пожежі та умов експлуатації та зберігання на об'єкті;
клас будівлі або споруди за ступенем вибухопожежної або пожежної небезпеки;
наявність в будівлі або виробничому приміщенні систем автоматичного пожежогасіння;
загальна площа і поверховість об'єкта.

Порошкові моделі є найбільш поширеними на ринку. Їх головною перевагою для споживачів є:
оптимальна вартість;
широкий діапазон температури зберігання;
можливість гасіння практично всіх класів пожеж;
тривалий термін зберігання.

Як гасячого кошти в порошкових ВІД використовуються мінеральні солі різного складу з додаванням речовини, що перешкоджає злежуванню і злежування. Залежно від механізму витіснення порошку з ємності під час активації вогнегасника вони діляться на закачні (з закачаного газом під тиском), газогенераторні (мають в конструкції елемент, що виробляє газ в момент активації), капсульні (містять всередині капсулу або ампулу з газом під тиском) моделі.

Вуглекислотні моделі містять в товстостінній металевому балоні діоксид вуглецю під тиском - газ знаходиться в рідкому стані і при активації, вириваючись назовні, розширюється в обсязі і швидко знижує температуру в приміщенні. На відміну від порошкових моделей газ не забруднює приміщення і не знижує видимість, що дозволяє здійснити евакуацію людей. Ціна таких моделей декілька вище, ніж порошкових, але вони широко застосовуються в складських і виробничих спорудах з цінним майном, матеріалами та обладнанням.

Головним фактором, що визначає кількість і марку вогнегасників на склад або в виробнича споруда, є його категорія за рівнем вибухопожежної або пожежної небезпеки - нормативний акт пожежної безпеки України виділяє категорії А, Б, В, Г і Д. Приміщення категорії А містять горючі газоподібні та рідкі склади з температурою спалаху не вище 28 ° с. Категорія Б відноситься до приміщень, речовини і склади зберігаються в яких мають температуру спалаху вище 28 ° С.

До категорії В належать споруди, з зберігаються в них газоподібними і рідкими речовинами, а також матеріалами, які активно взаємодіють один з одним, з рідкими водяними складами або повітрям. Якщо приміщення містить негорючі речовини і склади в умовах підвищеної температури, горючі газоподібні речовини, рідини і тверді склади, то воно відноситься до категорії Г. Категорія Д - найбезпечніші виробничі та складські будівлі і споруди.

Так, наприклад, якщо споруда відноситься до категорії А чи Б і його площа становить 100 метрів квадратних, то для забезпечення порошкового типу вогнегасниками на виробництво потрібно чотири штуки по 5-6 кілограм або три штуки по 8-9 кілограм. Якщо ж для такого об'єкта будуть куплені вуглекислотні моделі, то їх потрібно тринадцять штук по 3-5 кілограм. Консультація з фахівцями допоможе вам здійснити раціональний вибір типу і кількості вогнегасних засобів для вашого об'єкта нерухомості.

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує купити широкий асортимент первинних засобів пожежогасіння за найнижчими цінами, з гарантією якості. Вся наша продукція відповідає самим жорстким критеріям якості, має всю необхідну сертифікаційну і дозвільну документацію. У нас ви зможете замовити вогнегасники і комплектуючі до них, засоби індивідуального захисту, пожежні рукави, крани і гідранти

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору